Viimistlusmaterjalid siseruumidesse

Vesialuselised lakid ja värvid

Vesialuselised viimistlusmaterjalid kahjustavad kindlasti kõige vähem keskkonda, kuid samas nõuavad nad ka rohkem tähelepanu tootjatelt.
Meie tootevalikus on materjale erinevatele puuliikidele. Võimalik valida tooteid mööbli, treppide, tööpindade ja parketi viimistlemiseks.

Lahustipõhised lakid ja värvid

Lahustipõhised viimistlusmaterjalid jagunevad paljudeks eraldi alagruppideks. Meie tootevalikus on combi- (nitropolüuretaan), polüuretaan-, polüester-, akrüül- ja UV-tooted.
Kõrgläike viimistlus on üks raskemaid ja aeganõudvamaid protsesse. Meie abiga on võimalik saada parim teave ning materjal vastava töö jaoks.
Meie tootevalikus on materjale erinevatele puuliikidele. Võimalik valida tooteid mööbli, treppide , tööpindade, parketi ning jahtide/kaatrite mööbli viimistlemiseks.

Peitsid

Peitsid on mõeldud puidule värvi andmiseks ning puidutekstuuri esiletoomiseks sisetingimustesse. Peitse on kolme eri liiki: piiritusepeitsid, lahustipeitsid ja vesipeitsid. Milline toode sobib teile kõige paremini sõltub peitsitoonist ning pealekandmismeetodist.

Õlid

Meie tootevalikus on õlisid nii mööblile kui ka parketile.


Viimistlusmaterjalid välitingimustesse

Viimistlusmaterjalidega anname puidule parema kaitse ja välimuse. Kuna Maailma eri paikades on kliima väga erinev, siis Sayerlack on alustanud ülemaailmset testi saavutamaks maksimaalne puidu kaitse välismõjutuste eest. Testi läbiviimiseks on valitud üle Maakera ekstreemsemate ning vastuolulisemate kliimadega kohad. Selletaoline test on maailmas ainulaadne. Alates järgmisest aastast alustatakse testi ka Eestis.
Saavutamaks maksimaalne kaitse akendel, ustele, mööblile tuleb lisaks viimistlusmaterjali valikule tähelepanu pöörata kindlasti ka: puidule, konstruktiivsetele ülesehitustele, paigaldusele ja kogu protsessi tehnoloogiliste reziimide jälgimisele. Selleks me teeme alati tihedat koostööd oma klientidega.

Puiduimmutid

Puiduimmutid on puidukaitsevahendid hallituse ja seente vastu. Puiduimmuti on tavaliselt esimene kiht puidule, millele järgneb kas lakk või värv. Puiduimmuteid on võimalik toonida ja kasutada nn. „lasuurina“, kus puidutekstuur jääb näha.

Vesialuselised lakid ja värvid

Kvaliteetsed ja vastupidavad tooted peamiselt akendele ja ustele. Loomulikult võib tooteid kasutada ka kodumajapidamises erinevate pindade viimistlemisel.

Õlid

Võimalus valida erinevate õlide vahel nii terrassile , laevadekile, aiamööblile ja muudele kaitset vajavatele pindadele.


Värvitoonid

RAL, NCS, Pantone, Tikkurila Symphony

KAUBAMÄRGID:

Tehniline tugi ja nõustamine

UUDIS! Valmisid uued peitsikataloogid
UUDIS! Valmisid uued peitsikataloogid
UUS TOODE! Hardwax Coloroil White
UUS TOODE! Hardwax Coloroil White
Baltic Project
Baltic Project
Eesti Gasellettevõte 2014
Eesti Gasellettevõte 2014
Kirjuta meile
Sisesta oma nimi:
E-posti aadress:
Sõnumi teema:
Sisesta oma sõnum:
Tempest AS Tartus
Riia 138C
51014, Tartu
tel: +372 747 7435
email: info[at]tempest.ee
Oleme avatud E-R 8:00 - 17:00
Kontor Tallinnas
Peterburi tee 73
11415 Tallinn
tel / faks: +372 621 44 91
e-mail: info[at]tempest.ee
Oleme avatud E-R 9:00 - 17:00