Ettevõttest

Tempest pakub täielikku valikut tooteid puidu ja metalli viimistlemiseks – lihvimistarbed, värvid, lakid, liimid, peitsid, vahad, õlid, pahtlid, värvitoodete eemaldajad, tööriistad ja palju muud! Pakume tooteid mitmetelt tuntud kaubamärkidelt – Sayerlack, Renner, Borma, Alcea, Durante & Vivan, Slipson, Karbosan, Mirka, VSM, Marpol, Napoleon jt.

Tempest on ettevõtluses tegutsenud üle 25 aasta. Kogemusi puidu ja metalli viimistlusmaailmas on kogunenud omajagu, kuid veelgi laiema tähenduse omandas antud ala meie ettevõtte jaoks aastal 2013 mil alustasime abrasiivimaterjalide konverteerimist, põhitoodanguks olid algselt lihvlindid. Mahud kasvasid kiiresti ning 2014. aastal kolisime uude, 4000m2 pinnaga tootmishoonesse Elvas. Tänaseks on meie poolt konverteeritavate toodete sortiment väga lai ning tegemist on Eestis ainulaadse tootmisega. Meie kasutuses on kvaliteetsed materjalid, professionaalne meeskond ning moodne masinapark. Chiesa stants ning Biko masinad võimaldavad toota nii standardseid kui ka erilahendusi ning tõeliselt uhked oleme meie tootmistehnoloogia lipulaeva üle - põhjamaades ainulaadne Zenna laser. Alates väikestest 20mm läbimõõduga fiiberketastest kuni mitmesaja meetri pikkuste lainelise servaga kilerullideni välja - meie laserile ei ole ükski kujund keeruline ega materjal raske lõigata. Täidame ka kõige erilisemad klientide soovid!

Tooted meie tehasest jõuavad kõikjale Euroopassse ning kaugemalegi – Põhja-Ameerikasse, Lähis-Idasse ning Kagu-Aasiasse.

Peale kvaliteetsete toodete pakume igakülgset abi viimistlustehnoloogiate väljatöötamisel. Inimene ei oska sageli arvatagi kui palju ja milliseid viimistlusvõimalusi ning -materjale olemas on. Meie asi on kliendi soov välja selgitada, erinevaid lahendusi pakkuda ning üheskoos leiame parima!

Video
Tooted