Lihvimine

Kui vajate lihvimistarbeid puidule või metallile - meil on täielik valik!

Olgu selleks puidu kalibreerimise lindid või poleerimispastad, meie valikus on kogu Mirka toodang.

UUDIS! Abralon J3 lihvlindid!

Abralon J3 materjalist valmistatud kitsad lindid on unikaalne lahendus saavutamaks ülipeent ja suurepärast tulemust, sobides ideaalselt nii siledatele kui ka profiilsetele pindadele. Soovitame kasutada metallpindade viimistluseks kõrgläikeni.

Materjali “Abralon” elastne ehitus võimaldab saavutada ühtlase pinna ka raskesti ligipääsetavates kohtades, nurkades ja servades. Abralon J3 sobib suurepäraselt ka märglihvimiseks, sest õhk ja vesi liiguvad vabalt läbi kanga. Abralon J3 on ränikarbiid teraga kõrgtehnoloogiline kootud kangasvõrk vahttallal pehmendusega. Vahu kiht on väga tiheda struktuuriga ning ainult 3 mm paksune.

Kõik Abralon J3 lindid on ühendatud keeruka, Tempesti arendusmeeskonna poolt välja töötatud teipliitega. Võimalik laiuste vahemik 6 mm kuni 300 mm, saadaval karedused P 180-4000. 

Kõlab huvitavalt? Võta meiega ühendust ning leiame Sulle täpselt õige Abralon J3 lindi!

Uudisena on Tempesti lihvimistarvete valikus nüüd ka Türgi tootja Karbosani sortiment - erinevad lõikekettad, lihvimiskettad ja käiakivid.

Karbosan alustas lihvmaterjalide tootmist juba 1967. aastal ning on tänaseks üle maailma laialdaselt tuntud kaubamärk, turustades sertifitseeritud usaldusväärseid ning kvaliteetseid tooteid rohkem kui 75 riigis 6 kontinendil. Rohkem kui 51 aastat kogemust ning pühendunud tootearendus käsikäes innovatsiooniga tagab Karbosani lihvimistoodete vastavuse ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele!

Küsi julgelt meilt nõu ja leiame just Sulle sobiva toote meie laiast valikust!

 

 
Video
Tooted